Дякуємо за високу оцінку! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Максим Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Анна К.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Инна П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую! Замовлення отримала швидко! Всім задоволена! Буду вивчати та використовувати мій бажаний прилад у своє задоволення для краси💞
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Аліна Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Ірина С.
Відмінно
Купила і не шкодую.
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Івар Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Олександр Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Наталія П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Іван А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вроді все нормально, 30 хв посидів у них трішки очі ну не боліли просто так легенько, але можливо це просто що я ніколи не носив окулярів) Але можете дещо пояснити: У описі написано що є захист від інфрачервоного випромінювання, яке є у пульті. Я взяв телефон включив камеру але чомусь цей промінь видно через окуляри. Так повинно бути? На ультрафіолет я не перевіряв, але планую
Дякуємо за високу оцінку! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Дякуємо за високу оцінку! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Дякую! Замовлення отримала швидко! Всім задоволена! Буду вивчати та використовувати мій бажаний прилад у своє задоволення для краси💞
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Купила і не шкодую.
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Дякуємо за високу оцінку! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Вроді все нормально, 30 хв посидів у них трішки очі ну не боліли просто так легенько, але можливо це просто що я ніколи не носив окулярів)
Але можете дещо пояснити: У описі написано що є захист від інфрачервоного випромінювання, яке є у пульті. Я взяв телефон включив камеру але чомусь цей промінь видно через окуляри. Так повинно бути?
На ультрафіолет я не перевіряв, але планую