Дякуємо за високу оцінку! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Максим Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Анна К.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Инна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую! Замовлення отримала швидко! Всім задоволена! Буду вивчати та використовувати мій бажаний прилад у своє задоволення для краси💞
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Аліна Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Ірина С.
Отлично
Купила і не шкодую.
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Івар Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Олександр Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Наталія П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Іван А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вроді все нормально, 30 хв посидів у них трішки очі ну не боліли просто так легенько, але можливо це просто що я ніколи не носив окулярів) Але можете дещо пояснити: У описі написано що є захист від інфрачервоного випромінювання, яке є у пульті. Я взяв телефон включив камеру але чомусь цей промінь видно через окуляри. Так повинно бути? На ультрафіолет я не перевіряв, але планую
Дякуємо за високу оцінку! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Дякуємо за високу оцінку! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Дякую! Замовлення отримала швидко! Всім задоволена! Буду вивчати та використовувати мій бажаний прилад у своє задоволення для краси💞
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Купила і не шкодую.
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Дякуємо за високу оцінку! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені покупкою!
Вроді все нормально, 30 хв посидів у них трішки очі ну не боліли просто так легенько, але можливо це просто що я ніколи не носив окулярів)
Але можете дещо пояснити: У описі написано що є захист від інфрачервоного випромінювання, яке є у пульті. Я взяв телефон включив камеру але чомусь цей промінь видно через окуляри. Так повинно бути?
На ультрафіолет я не перевіряв, але планую